Гланц за коса 10 минути

Процедура "Гланц за коса 10 минути от L'Oreal" е една от наградите, която ще се раздава всеки месец в голямата лятна игра 2010 на сп. "Хай клуб". Процедурата ще се извърши в „Академия L'Oreal" в София, намираща се на адрес бул. "Н. Вапцаров" 55

Това е терапия за допълнителен блясък на косата, която принципно се провежда в най-добрите фризьорски салони. Не променя цвета на косата, но в същото време инжектира допълнителна доза отблясъци.

Ефектът се постига с нанасянето на безамонячна боя Richesse Clear, която не съдържа пигменти. Специалният полимер Top coat обгръща косъма като му придава блясък и в същото време осигурява защита от вредното въздействи на околната среда.

"Гланц за коса 10 минути" е лесен начин да разкрасите косата си без да експериментирате с цветовете. Така само с едно кратко и приятно посещение при фризьора ще имате на своя страна цялата светлина на лятото.


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Правят филм за живота на Бритни Спиърс
Къде на концерт през юли? (Графика)
Самуел Финци неузнаваем за спектакъла “Вакханки”
Камерите ги уловиха: Кейти Пери и Джъстин Трюдо с нежни жестове на трибуните
Не сме на световно по футбол, но спортистите ни с трансплантации са 2-и в Европа

Напишете дума/думи за търсене