Истина или лъжа: Хилда Казасян обезобразена от пластичен хирург

ХИЛДА КАЗАСЯН

Пластичен хирург за малко да обезобрази Хилда Казасян с некадърен лифтинг, пише много жълт вестник. Говори се, че певицата се подложила на уж разкрасителна процедура за четвъртия сезон на “Като две капки вода”. Специалистът обаче не се е справил със задачата си. След намесата му очите на певицата изглеждат драстично по-малки в сравнение с преди. Освен това има разлика в големината на едното и другото.

Певицата е жури в новия сезон на "Като две капки вода".  СНИМКИ: АРХИВ
Певицата е жури в новия сезон на "Като две капки вода". СНИМКИ: АРХИВ

Лъжа е. Дори се чудя дали да обръщам внимание на тази пошлост. Никога през живота си не съм била на пластичен хирург. Не съм се подлагала на никакви операции, обясни Хилда Казасян.

Певицата казва, че не е обезобразена, и със смях добавя “Най-вероятно разликата в големината на очите ми е, защото намигам непрекъснато на продуцента. Казвам го с усмивка, разбира се, но очевидно жълтите вестници много са го закъсали. При положение че съм на екран непрекъснато, мисля, че всичко за мен е ясно.” Хилда добавя, че не е била, но няма и намерение да се възползва от услугите на козметичните клиники.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Действително ли учениците се нуждаят от геймърски лаптоп?
Доц. Християна Бацелова: Случаите на COVID-19 растат
5 неща, които да направим, вместо да наказваме детето
Отварят стадион "Васил Левски" за Енрике Иглесиас в 17 часа, той излиза на сцената в 21 ч
Тим Бъртън и Моника Белучи се разделят

Напишете дума/думи за търсене