Истина или лъжа: Яна Маринова сложила силикон в бюста си

Яна Маринова на премиерата на втория сезон на "Връзки"

Яна Маринова се оля със силикона. В деколтето ѝ са натъпкани поне по 400 кубика силикон за всяка гърда, написа много жълт вестник. “Чашките на сутиена ѝ сигурно вече приближават размер Е”, коментирали всички, които са виждали прелестите на бившата моделка. Снимката й с новите гърди е правена по време на работата по втория сезон на сериала “Връзки”.

Лъжа е, нямам силикон в бюста, опроверга писанията хубавата Яна Маринова. Тя играе Ясмина и във втория сезон на “Връзки”, а стилисти се грижат образът ѝ да е достоверен за героинята. По сценарий персонажът на Маринова слага силикон, но тя самата никога не се е замисляла за това. “Стилистите правят да изглежда така, като например слагам сутиен с големи подплънки”, обясни Яна.

Яна във "Връзки"
Яна във "Връзки"

В новия сезон на сериала, който вече тръгна по “Фокс”, нейната роля не е вече толкова голяма. “Тя е т.нар. “пистолетна” роля, защото когато Ясмина се появи дърпа спусъка на нови интриги. Винаги когато тя се замеси, може да се очакват още обрати”, каза още Яна Маринова.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Лили Иванова става "Офицер" на Франция
Foreigner блеснаха за последно в София с 14 хита от 50-годишната си кариера
Как да носим бермуди след 40
Дуа Липа откри библиотека за забранени книги
Турист случайно срещна Кейт Мидълтън в планината: Тя е изключително вдъхновяваща

Напишете дума/думи за търсене