11-ите празници в Долината на тракийските царе

11-ите празници в Долината на тракийските царе - Казанлък 2016, започват на 26 и ще продължат до 28 август. Програмата е изключително богата и интересна. На 26-и от 19 часа се открива "Панаир на тракийските занаяти" на ул. "Искра", а в същия час и по същата улица ще се проведе и джаз обиколка - музикално шоу на колела.
На 27-и от 10,30 часа ще се състои екопоход до мегалита "По стъпките на траките" и в с. Бузовград може да се види възстановка на тракийски ритуали - "Слънчевата врата".
На 28 август от 19 часа - концерт Latino swing на германския китарист Луло Райнхард и Андре Кренгел - квартет, на площад "Севтополис".

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Откриват галерия на името на Сияна
80 г. по-късно Райна Кабаиванска отново в кино "Влайкова" - изгледа за първи път филм, посветен на нея
Джон Малкович разкри, че е имал връзка с Мишел Пфайфър преди десетилетия
Радина Боршош ще става майка за първи път
Орлин Горанов отпразнува 35 години от сватбата

Напишете дума/думи за търсене