Вътрешното разследване на Samsung за Galaxy Note 7 е приключило

Galaxy Note 7 Снимка: Ройтерс

Изглежда сагата с Galaxy Note 7 е напът да приключи, поне от страна на компанията. Самозапалващият се телефон донесе на Samsung редица финансови и имиджови загуби, пише hicomm.bg.

Първоначално Samsung обвиняваше собствената си компания Samsung SDI, която произвежда батериите, за проблемите. След това стана ясно, че проблемът не е в батерията, а от Samsung обещаха до края на годината да разкрият истинската причина за избухването на Galaxy Note 7.

Според The Investor Korea вътрешното разследване на Samsung е приключило, като финалният доклад вече е изпратен от Samsung на Korea Testing Laboratory, американската организация по сигурността UL и други.

Очаква се в скоро време докладът да стане публичен, за да можем всички да разберем какво се крие зад проблемите на телефона.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене