Марая Кери с гаф на концерта на Таймс скуеър, обвини организаторите в саботаж

Марая Кери пее на Таймс скуеър в Ню Йорк в новогодишната вечер.

Марая Кери беше част от новогодишния концерт на Таймс скуеър в Ню Йорк, но претърпя пълен провал. Тя трябваше първо да изпълни хита си Emotions, но не успя да се ориентира какво да пее с музиката. След това там прозвуча We Belong Together, но проблемът със звука продължи - чуваше се само предварително записаната песен, а Кери така и не успя да се включи. Накрая тя се отказа с думите: “Така или иначе не става по-добре”. По-късно неин говорител обвини организаторите, че са искали да изложат Кери, за да имат по-висок телевизионен рейтинг.

Екипът на Марая подаде писмено обвинение към “Дик Кларк продашкънс” - компанията, която организира концерта в Ню Йорк. В него се твърди, че нарочно имало повреда на звука и на микрофона на певицата, така че тя да бъде саботирана. В доклада пише още, че по време на изпълнението си Кери няколко пъти се оплакала, че нищо не чува от слушалките в ушите си.

Малко по-късно от продуцентската компания “Ди Кларк” определиха обвиненията за абсурдни. “Искаме да бъде ясно, че изпитваме огромно уважение към г-жа Кери като изпълнител и към нейните изключителни постижения в индустрията”, обясниха от там.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене