Принцеса Мириам пристигна в България, за да представи за първи път у нас своите дизайнерски бижута. Изложбата Miriam de Ungria: Изящество бе официалнo открита в столичен хотел.
На събитието присъстваха Н.В. Симеон II, вицепрезидентът Илияна Йотова, представители на бизнеса и дипломати, съобщиха от M3 Communications Group.
„Щастлива съм, че имам възможност да представя своите бижута пред българската публика. В изработката на всеки от елементите са вложени много любов и старание. За мен е важно бижутата ми да вдъхновяват, да носят радост и красота. Това не са просто бижута, това е емоция“, сподели принцеса Мириам.
Марката на принцесата – MdeU – е създадена през 2014 г. Бижутата се произвеждат в Испания. Те са от 18-каратово злато, като някои от тях са декорирани с естествени камъни и диаманти.
Коментари (0)
Вашият коментар