Арманд Асанте снима екшън край Мелник и Хотово

Арманд Асанте позира на фона на къщи в Мелник.

Носителят на престижната филмова награда “Еми” Арманд Асанте снима филм в България. Лентата се казва “Лазарет” и е екшън-трилър, чийто сюжет е вдъхновен от реални исторически събития в Европа, състояли се в едноименното албанско село, известно с производството на канабис.

Сред актьорския екип са италианецът Габриел Гарко, роденият в Австралия Луис Мандилур и рускинята Равшана Куркова. Тя публикува в инстаграм профила си снимки от снимачната площадка на “Лазарет” в Мелник. Нейната роля ще бъде на полицай, който се бори срещу мафията, търгуваща с наркотици.

На един от фотосите си личи, че Куркова позира в известната Кордуполова къща, където са били заснети и част от сцените.

Самият Асанте също е харесал природата и нестандартната архитектура в малкия град, защото се е щракнал на фона на няколко къщи в Мелник с още двама човека от екипа на продукцията.

Снимките на филма започнаха в началото на миналата седмица в санданското село Хотово. Продължиха до петък, като се пренесоха и в Мелник. По-голямата част от продукцията е заснета в Албания.

Актьорите от “Лазарет” успяха да се срещнат с техни холивудски колеги в София, които участват в лентата “Код: 211”. Сред тях са албанската актриса и певица Блеона Керети, която успя да се снима с Арманд Асанте.

Актрисата Равшана Куркува в Кордопуловата къща
Актрисата Равшана Куркува в Кордопуловата къща
Арманд Асанте заедно с певицата и актриса Блеона Керети
Арманд Асанте заедно с певицата и актриса Блеона Керети
Кадър от филма заснет в Мелник
Кадър от филма заснет в Мелник
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене