Тотомилионерът от Габрово все още неизвестен

Габрово се събуди в петък с тотомилионер и всички в града на смеха се питат кой е късметлията, който ще прибере над 3,1 милиона лв. Неизвестният все още богаташ удари джакпота в четвъртък вечерта при тегленето в играта 6 от 49. Числата, които донесоха на късметлията голямата печалба, са 31, 40, 38, 18, 27, 24.

Той спечели точно 3 120 616,80 лв. с фиш от 3.50 лева. Пуснал го в тотопункт на жп гарата, което пък кара габровци да гадаят дали тото милионите няма да се озоват в друго населено място.

"Възможно е и да е преминаващ през нашия град, но съм много щастлива, че аз съм допринесла поне с малко за голямата му радост.Чакаме го всеки момент да дойде и да си потърси печалбата", каза служителката в пункта Павлина Казакова. Тя смята, че е била на кадем на тотомилионера, защото работи в тотото едва от 1 месец. "И да не почерпи му желая със здраве да си харчи парите и да ги вложи там, където са му нуждите", радва се Павлина.

В последните години местните не си спомнят в Габрово да е имало тотомилионер. Балканската област обаче си има такъв, след като през 2012 г. "комшия" в Трявна спечели джакпот от 3 502 837 лв. В града на Рачо Ковача обаче са се падали 3 коли от тотализатора.

Габровският тотомилионер е 92-ият в историята на Спорт Тото в България, а в пункта на гарата вече се вият опашки от желаещи да прихванат от късмета на печелившия.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Панталоните, които ще носим тази пролет
Продадоха на търг писма на Агата Кристи за близо 8000 лири
Тръмп: Гордея с Мелания, тя е голяма филмова звезда
Арестът на Андрю е прецедент. Той и Сара Фъргюсън са в шок
Подкаст: Мила Иванова: Интервю с Иван Ласкин ме срещна с професията журналист

Напишете дума/думи за търсене