Кан се завърна при съпругата

Амир и Фариал пак са заедно Снимка: Туитър, личен профил

Бившият cветовен шампион по бокс за професионалисти Амир Кан се върна при жена си Фариал Макдуум. Той сам оповести новината, качвайки тяхна обща снимка в туитър.

"С моята бременна в четвъртия месец жена, след като разрешихме всички проблеми. Последните дни на годината са с щастлив край", написа той.

Двамата се събраха, след като преди това боксьорът обвини жена си, че е спала с Антъни Джошуа.

Само преди няколко дни Кан беше обвинен, че е поискал от някаква жена на име Ейми да му прати голи снимки чрез социалните медии. Разговорът между двамата се състоял в WhatsApp. Там 30-годишната Ейми била помолена от боксьора за свои горещи кадри. Той не пропуснал да й прати своя снимка. Не стана ясно дали на нея Амир е позирал, както майка го е родила.

Семейството на боксьора не одобрява моделката
Семейството на боксьора не одобрява моделката

"Имате ли някакви пакостливи снимки или видеа?", попитал Кан жената. Тя сподели, че боксьорът не спрял да й праща подобни съобщения, които я обиждат.

Говорителят на Амир отрече появилите се чатове да са негови.

"Може би някой е взел негова снимка и си е направил профил от негово име. Лесно е!", обяви говорителят на боксьора

Кан и Фариал са женени от 4,5 години. Имат и две деца, а сега на път е и третото им. Моделката се изпокара с цялото семейство на съпруга си заради предизвикателното си държание.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене