Прелестната рускиня Александра Солдатова бе избрана за най-красива от всички грации, участващи на световната купа по художествена гимнастика в София. Човек на “24 часа” имаше честта да коронова кралицата - Найден Тодоров, който е и председател на Българската асоциация на спортните журналисти, връчи бляскавата корона на рускинята, която ще навърши 20 г. на 1 юни.
Александра Солдатова бе избрана за Кралица на световната купа през 2018 г. след гласуване на българските спортни журналисти. Двете подгласнички на рускинята са българки - Елена Бинева от “диамантения” ни нов ансамбъл и Катрин Тасева.
Гимнастички от 34 държави се състезаваха за отличията в София, включително и за приза “Кралица на световната купа”. Общо 15 грации от 8 държави - Италия, Норвегия, Финландия, Израел, Канада, Украйна, Русия и България, получиха гласове от спортните журналисти в конкурса за красота.
През 2017 г. носителка на короната в София бе най-добрата ни индивидуална гимнастичка Невяна Владинова, която не участва тази година заради контузия. Както и тогава, - избраната предварително за кралица по красота стана и победителка в многобоя в София.
Коментари (0)
Вашият коментар