Боб Дилън пуска собствена серия уиски

Боб Дилън Снимка: Ройтерс

Легендарният певец Боб Дилън се обедини с производителя на алкохол Марк Бушала, за да пусне собствена серия уиски, съобщи Контактмюзик.

"Човек не винаги намира вдъхновение. Понякога то те намира. Искахме да създадем колекция от американски уискита, всяко от които разказва някаква история".

Фирмата на Боб Дилън е наречена "Heaven's Door Spirits" на хита му от 1973 г. "Knocking on Heaven's Door". Тя ще предлага бърбън, ръжено уиски и уиски, отлежавало в две бъчви.

Бушала отхвърли предположението, че Боб Дилън е само лице на техни продукти.

"Това е негова марка, негова идея. Ние само му помогнахме да направи каквото иска. Боб не иска да е лице на марка и не иска опаковката да крещи "Дилън" - каза Марк Бушала.

На обратната страна на етикета ще бъде отпечатан подписът на Боб Дилън. Той ще се вижда само след като бутилката бъде отворена.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Бьорн Улвеус от "АББА" създава мюзикъл с помощта на изкуствен интелект
Учени: Домашните любимци могат да предотвратят развитието на астма и алергии
Дъщерята на Том Ханкс призна за насилие в детството
Опасност от хакерска атака на Android устройства
Дъщерята на Анджелина Джоли и Брад Пит смени името си

Напишете дума/думи за търсене