Кавани кръшка с риалити звезда

София вкара в леглото си звездата на Уругвай

Нападателят на Уругвай и ПСЖ Единсон Кавани бе хванат в крачка. Футболистът кръшкал на гаджето си Джослин Бургард.

Според медиите в Испания той е забил местна риалити звезда. Това е сексапилната София Суескун. Тя е победителка в испанския "Сървайвър". Красавицата е доста палава. София постоянно е преследвана от футболисти и музиканти, а тя очевидно не им отказва.

Свалката с Кавани станала в интернет. Той й пратил съобщение в инстаграм и се започнало. След това последвало пътуване на Суескун до Париж, докато Джослин не била там. Не е ясно как ще реагира моделката на факта, че любимият й се забавлява в леглото със София зад гърба й.

Джослин е с Кавани от няколко години
Джослин е с Кавани от няколко години

Бургард е първото сериозно гадже на Кавани след развода му с Мария Соледад Кабрис Ярус. Майката на двете му деца и футболистът се разделиха две години след сватбата си през 2010-а. А причината е позната - оказа се, че Единсон й кръшнал с италианката Мария Росария Вентроне. Явно нападателят не изневерява на навиците си.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
"Разкрасителни" навици, които разширяват порите на лицето
Бием децата си, те бият другите деца, а някой ден бият и гаджетата си
Ейса към Григор: Обичам те, мъж на моите мечти!
Как една рокля разби семейството на Виктория Бекъм
Нана Гладуиш: Най-голямото чудо е, че още съм жива

Напишете дума/думи за търсене