8-метров питон опита да убие индонезиец, заловиха го (Видео)

КАДЪР: YouTube/CNews

Жителите на индонезийско село успяха да заловят гигантски 8-метров питон, докато влечугото упражнявало смъртната си хватка върху един от тях, предава Франс прес.

Хората отначало помислили, че става дума за стар дънер на дърво за нещото, на което се натъкнали на речния бряг. Но когато го докоснали, то се стрелнало и се увило около единия от мъжете. Видеоклипът, заснет от Ронал Ефенди Кото, един от жителите на селото, стана хит в социалните мрежи с над 1 милион гледания, предава БТА.

Повиканите на помощ хора успели да се справят с огромния питон и да го вкарат в клетка, която е поставена в селото Пукуанг Анам на остров Суматра. Местната зоологическа градина отказала да прибере влечугото, защото била пренаселена.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене