Вестник "Ню Йорк пост" отбелязва, че тазгодишната церемония по раздаването на наградите "Златен глобус" отново възвърна пищните цветове, след като миналата година тя премина в задължителе черен дрескод. Дамите показаха и по-дръзки деколтета в тоалетите си. Според експертите на изданието сред най-елегантните на червения килим е била Джема Чан с "царствения си син тоалет", дело на модна къща "Валентино". Звездата от "Луди богати азиатци" освен с изтънченост, се изяви и с дързост, като комбинира свободно падащата дълга рокля с шорти, предава БТА.
Не по-малко ефектна се оказа Лили Райнхарт от телевизионния сериал "Ривърдейл", която заложи на ярко червеното, на огромно количество тюл и на дизайнерската вещина на модна къща "Киели".
Традиционното не винаги е скучно, доказа за кой ли път стилната Чарлийз Терон, която се появи в пълния си блясък в черно-бял тоалет на "Диор".
Пенелопе Крус също изнесе "лекция по стил", като заложи на стария холивудски блясък и на невероятна рокля в синьо-антрацитен цвят от модна къща "Ралф и Русо".
Сред най-зле облечените модните спецове на "Ню Йорк таймс" посочиха манекенката Хайди Клум, считана дълги години като еталон за красота. И наистина изборът на германския супермодел не бе от най-удачните с черната й рокля на големи пъстроцветни цветя, напомняща на пищна завеса.
Мелиса Маккарти със сигурност трябва да смени дизайнера си, считат модните спецове. Нейните закръглени форми бяха убийствено акцентирани от раздърпаната й рокля, решена във виолетово и украсена със сребърни звездички.
Коментари (0)
Вашият коментар