Роналдиньо подписа с „Фламенго”

Феноменът, Роналдиньо, вече официално е част от тима на „Фламенго". Бразилският футболист подписа договор до 2014та и сподели, че е горд и щастлив да играе в родината си и то за най-известния клуб.

Макар, че не бяха малко тимовете, които искаха да се сдобият с мегазвездата, в крайна сметка Роналдиньо избра „Фламенго" дори пред родния си клуб - „Гремио". Според слуховете заплатата на талантливия бразилец ще е около 900 хиляди долара.

30 - годишния футболист премина във „Фламенго" от италианския гранд - „Милан". Изявите му в Италия бяха противоречиви, заради което той често „търкаше" скамейката. Старши треньорът на „росонерите" - Максимилиано Алегри не беше доволен от играта на бразилеца, а и не му даваше голям шанс за изява, което доведе до настоящия трансфер.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Иван и Андрей търсят семейни двойки за ново риалити
Ники Илиев с награда на фестивала в Свети Влас
Криси Димитрова с погача за внука Георги
Свидетел излезе с нови разкрития за смъртта на Тупак, замесен е и рапърът Пи Диди
Сергей Кастарной разкри какво е предрекла Ванга за 2021 г.

Напишете дума/думи за търсене