Дрейк обра наградите на сп. "Билборд" (Снимки)

Дрейк СНИМКИ: Ройтерс

Рапърът Дрейк спечели наградата сп. "Билборд" за изпълнител на годината, както и наградата Билборд 200 за албума си Scorpion, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА. 

Изпълнителят имаше 17 номинации. Той посвети отличията на майка си в трогателно слово. Церемонията се състоя в Лас Вегас.

Кейпоп бандата Би Ти Си получи наградата в категорията най-добър дует/група. Групата Имаджин Драгънс спечелиха наградата за най-добри рок изпълнители. Марая Кери получи наградата Икона за цялостно творчество и беше аплодирана от близнаците си, когато изпълни микс от хитовете си.

Церемонията включваше бляскаво шоу, на което пяха Пола Абдул и Тейлър Суифт и още много звезди. Кралицата на поп музиката Мадона и колумбиецът Малума изпяха новата си песен Medellin, като на сцената с тях танцуваха и холограми на Мадона в различни одежди. Песента е от 14-ия албум на певицата Madame X, който ще има премиера на 14 юни.

Пола Абдул
Пола Абдул
Водещата Кели Кларксон
Водещата Кели Кларксон
Карди Би
Карди Би
Брендън Ури, вокал на групата "Panic at the Disco"
Брендън Ури, вокал на групата "Panic at the Disco"
Марая Кери
Марая Кери
Мадона
Мадона
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
FOMO: Когато страхът да не изпуснеш нещо се превръща в болест
Галерията на дъщерята на принц Андрю нарушила санкциите срещу Русия
Крис Айзък и Wicked Games най-после на живо у нас
Парис Джаксън: Дрогата съсипа живота ми
Вещи на "Ролинг стоунс" могат да бъдат продадени на търг за 1,3 милиона долара

Напишете дума/думи за търсене