Според непотвърден слух Лейди Гага и Брадли Купър ще си партнират отново. Твърди се, че двойката ще участва в новия филм от поредицата "Пазителите на Галактиката", чийто снимки започват тази седмица, съобщава "Дейли мейл".
Анонимен източник твърди, че Гага ще играе видра, към която енотът Рокет, озвучен от Брадли Купър, ще има любовен интерес в третия филм от поредицата на "Марвел", който ще излезе по кината през 2021 година.
Феновете настояват за нова лента с двойката Купър-Гага, откакто двамата завладяха сърцата на всички с химията помежду си в „Роди се звезда”.
Слухът тръгнал преди седмица, когато в туитър се появила информация, че Лейди Гага е избрана за ролята на видрата Лейди Лийла, сродната душа на Рокет.
Слухът, че Купър и Гага отново ще си партнират, идва само месец след раздялата на актьора с приятелката му Ирина Шейк. Според спекулации причина за приключване на отношенията помежду им е близостта между Купър и Гага, която се зароди с филма "Роди се звезда".
Коментари (0)
Вашият коментар