Ябълката на раздора между двамата актьори се оказа Розата в “Маскираният певец”
Коя е Розата в “Маскираният певец”? Забавното музикално шоу в момента е най-интригуващото предаване по Нова тв заради скритите самоличности на български звезди зад уникално изработени костюми. И сред всички тях най-тайнствената персона продължава да бъде Розата.
Неочаквано тя се превърна в ябълката на виртуален раздор между популярните актьори Юлиан Вергов и Веселин Плачков. Невинният и доста театрален спор коя е Розата, воден от журито, към което по изключение се присъедини и Вергов, се пренесе в социалните мрежи с коренно различен контекст - добър актьор ли е Плачков.
Почитателите и близките му настръхнаха, тези, на които не допада, се забавляваха.
Освен любим мъж на певицата Мариана Попова Плачков почти всяка вечер играе лошия Киро Християнина в сериала “Пътят на честта” по Нова телевизия.
Съмненията в
неговите актьорски
качества
обаче се появиха преди седмица в предаването “Маскираният певец”, чийто продуцент е Магърдич Халваджиян, който продуцира и сериала с Плачков в една от ролите.
“Харесвам много избора на Мариана Попова за партньор. Веселин Плачков е много добър актьор.” Това каза във визитката си с “улики” в “Маскираният певец” изпълнителката, която се крие зад маската на Розата. Направи го в отговор на предположението на Гала, че Мариана Попова е мистериозната Роза.
“И аз мисля, че е Мариана Попова, заради гласа, въпреки че нищо не разбирам от пеене. Пък и само Мариана Попова може да каже, че Веселин Плачков е великолепен актьор”, заяви звездата на Народния театър Юлиан Вергов. Вметката му бе в стилистиката на шоуто, в което разменяха шеги на тема актьорство и професионализъм с Герасим Георгиев-Геро и Димитър Рачков. Геро обясняваше, че няма да остави на един актьор да му казва кой е зад маската на Розата,
какво като е
от Народния
Рачков пародира, че Геро направо е в канала, намеквайки, че играе в софийския театър “Зад канала”. Ники Кънчев постанови, че не иска в никакъв случай да седи до Вергов, който дори не можел да играе. Самият Вергов влезе точно като звездата на Народния театър и на вечерта - със закъснение, и така прекъсна за кратко живото предаване. Същевременно жените в журито - Гала и Мария Илиева, въздишаха по него и се настаниха от двете му страни.
Сценарий отвсякъде
с шеги на гърба
на актьорите
Мариана Попова обаче реагира с пост в профила си във фейсбук, в който категорично отрече да участва в шоуто “Маскираният певец” и не остана длъжна на Вергов: “Съжалявам за лошия слух на “докторчето” от филма “Трите мечета”! А Веселин Плачков е освен прекрасен актьор и много качествен мъж!!! Много се отказаха... Евтини смешки и още по-евтин театър”, пише певицата. Вергов играеше д-р Банков в сериала “Откраднат живот”, а освен това бе част от продуцентската компания “Трите мечки”, която направи заедно със Захари Бахаров и Владимир Карамазов. Така, без дори да назовава името му, стана ясно за кого е адресиран постът ѝ.
Плачков също се включи в медийната война със свой пост във фейсбук: “Благодаря на всички за подкрепата, каквото и да става оттук нататък, най- важният човек е до мен, зад мен и с мен, а Юлиан Вергов може само да си мечтае Мариана Попова да го определи като прекрасен актьор!!! Бъдете...”.
Вергов не коментира абсолютно никъде! Все пак шегата умира, ако тръгнеш да я обясняваш.
Кой стои зад маската на Розата
Една Роза, а толкова много догадки кой стои зад маската ѝ. Дори най-големите фенове на предаването “Маскираният певец” не са 100% сигурни чий глас изпя “Излел е Дельо хайдутин” миналата събота. Три неща са сигурни - тя е певица, висока 170 см и не е Мариана Попова. Вземайки предвид жокера от последното предаване - че е била част от вокална група “Врабчетата”, е логично да предположим, че е Жана Бергендорф. Освен това, както е очевидно от първото предаване, Розата е минала през много трудности. “Бодат ме, тъпчат ме, но аз винаги се изправям и стоя гордо на моята планета”, казва жената под маската. Бергендорф е била жертва на домашно насилие.
Другият възможен вариант е певицата Роберта. Освен че е достатъчно талантлива, за да се крие под маската, отговаря на едно от най-важните изисквания - преподава пеене на деца. Розата потвърди, че е така по време на третия лайф. Роберта преподава вокална техника в Националното музикално училище “Любомир Пипков”.
Третата опция е това да е Есил Дюран, тя е талантлива певица, която се занимава с дизайн, т.е. умее да шие, което е една от уликите. Освен това панелистите я попитаха дали се занимава професионално с попфолк. Нейният отговор бе: “Да, всеки ден репетирам”.
Коментари (0)
Вашият коментар