Чарли Шийн си търси стажант

Стана ясно, че Чарли Шийн няма никакво намерение да унива, след като остана без работа заради уволнението си от ситкома „Двама мъже и половина".

Не само че заведе иск срещу продуцентите и създателите за 100 милиона долара заради неизпълнение на договорните отношения, ами сега е решил да наеме стажант, който да му помага в създаването на неговата „печеливша" социална медиа.

По-рано тази седмица Чарли съобщи, че иска да наеме за осем седмици стажант, който да се присъедини към екипа, създаващ най-новия медиен проект на Шийн. Актьорът вече успя да направи собствен подкаст, който се нарича Sheen's Corner, а сега е решил да прави странна виртуална реплика ала Facebook.
До момента Чарли Шийн е получил над 74 000 молби за стаж. Хората от 181 държави са заявили желанието си да влязат в неговия екип.


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Воайорството - добро ли е за секса?
Последният папа и краят на света
Меган Маркъл призна за проблеми в брака с Хари
Прилагането на две дози ваксина в една и съща ръка засилва имунния отговор
Зад кулисите с “Тайният оркестър”

Напишете дума/думи за търсене