Simple Plan и Linkin Park помагат на Япония

Linkin Park се включиха в усилията за подпомагане на жертвите от опустошителното земетресение и цунами, ударило Япония.

Две нови тениски на Linkin Park, по дизайн на Mike Shinoda вече се предлагат през организацията "Music for Relief", като приходите ще отиват в помощ на хората в бедствено положение.

Момчетата от Simple Plan също се включиха благотворително като дариха $10,000 на Червения Кръст в помощ на пострадалите от бедствието в Япония!

Но момчетата от групата не спират дотук! Те създадоха специален модел тениска на Simple Plan, като всички средства, спечелени от продажбите на този артикул ще бъдат дарени отново на Червения Кръст.

 


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Откриват галерия на името на Сияна
80 г. по-късно Райна Кабаиванска отново в кино "Влайкова" - изгледа за първи път филм, посветен на нея
Джон Малкович разкри, че е имал връзка с Мишел Пфайфър преди десетилетия
Радина Боршош ще става майка за първи път
Орлин Горанов отпразнува 35 години от сватбата

Напишете дума/думи за търсене