Опра Уинфри слиза от екран през май

Опра Уинфри слиза от екран на 25 май тази година. Датата е избрана неслучайно - тогава се навършват 25 години от първия излъчен брой на едноименното предаване, предаде Труд онлайн.

ТВ легендата обяви още преди две години, че през 2011 възнамерява да се сбогува със зрителите си. Сега каза, че е оставила на продуцентите си да решат какво да се случва в последните два епизода. Преди време тя сподели, че се надява „само да не се появят отнякъде стриптийзьори и еротични танцьорки".

Опра обаче няма да се сбогува с телевизията. Наскоро стана собственик на ТВ мрежа, с която възнамерява да се занимава занапред.


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Откриват галерия на името на Сияна
80 г. по-късно Райна Кабаиванска отново в кино "Влайкова" - изгледа за първи път филм, посветен на нея
Джон Малкович разкри, че е имал връзка с Мишел Пфайфър преди десетилетия
Радина Боршош ще става майка за първи път
Орлин Горанов отпразнува 35 години от сватбата

Напишете дума/думи за търсене