Вижте посланията на медиците от реанимацията на УМБАЛ "Св. Анна" София От 24 часа Медиците от реанимацията на УМБАЛ "Св. Анна" София избраха Фейсбус, за да изпратят посланията си до всички българи. Това са част от хората на първа линия в борбата срещу Ковид -19. Коментари (0) Откажи отговора Вашият коментар Име* Коментар* Публикуване ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ От момчето, което не растеше, до Краля на Мондиалите: невероятната история на Лионел Меси Порочни уроци: хит без пари? Направи си сам с крадено от Лили през Графа до Лейди Гага Тейлър Суифт остава №1 в „Билборд“, Оливия Родриго вкара четири песни в топ 10 Дара отказа да участва във фестивал в Баку заради руски поп звезди Дара показа задкулисни снимки от музикалните награди в Гърция
Коментари (0)
Вашият коментар