Дерменджиев подписа за 6 месеца

Дерменджиев подписа нов договор

Георги Дерменджиев остава селекционер на националния отбор още поне шест месеца. Това стана ясно след заседанието на изпълкома на БФС.

Договорът на специалиста вече е подписан. В него има клауза за продължаването му с още 18 месеца. По лична инициатива на Дерменджиев заплатата му е редуцирана с 30 процента за времето, докато отборите в България не провеждат тренировъчна дейност.

Конгресът на БФС бе отложен за неопределено време. Кога ще се проведе той ще стане ясно след края на извънредното положение.

Изпълкомът не взе категорично решение за подновяването и провеждането на Първа лига и Втора лига. От БФС обявиха, че се работи по няколко варианта. Повечето клубове са изявили желание да се завърши без изиграване на плейофи.

От централата обсъждат варианти да помогнат на отборите по някакъв начин да преодолеят кризата. Решение ще има до седмица.

Първенството в Трета лига приключи. За крайно се взима настоящето класиране. Изключение прави само Югозападната. Там е насрочен бараж между "Миньор" (Пк) и "Септември" (Симитли).



ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия
Фотозагадка: Кой е този наш изпълнител, участвал с бандата си на "Евровизия"?

Напишете дума/думи за търсене