Симеоне готов да поеме Аржентина

Симеоне харесва и Марадона, и Меси

Треньорът на "Атлетико" (М) Диего Симеоне е готов да поеме поста селекционер на националния отбор на Аржентина. Не се уточнява обаче кога може да стане това. Той даде видео интервю за Аржентинската футболна асоциация (АФА).

"Всичко трябва да се случва в правилния момент и на правилното място. Не се съмнявам изобщо, че в един определен момент, когато ситуацията го позволява, аз ще получа тази възможност", заяви Чоло. Предизвикан да си избере любимец измежду Лионел Меси и Диего Марадона, Симеоне отговори, че би предпочел да ги гледа и двамата едновременно на терена.

"Те са различни. Единият е голова машина, от която и аз се опарвам регулярно година след година. Другият е олицетворение на аржентинския футбол. Напоследък изглежда, че Меси лека-полека излиза от черупката си. Ще ми се да бяха играли заедно", добави Симеоне.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Аня Пенчева в очакване на Ал Бано
Фреди Меркюри бил сексуално малтретиран от учител в пансион
Най-горещото лято за Азис - сам на морето, но с нов
дом и нова  любов
И след смъртта си Армани контролира как да продадат модната му империя

Напишете дума/думи за търсене