Звездата на "Ювентус" Кристиано Роналдо поднови тренировки с тима. Той се включи в заниманието на "бианконерите" за първи път от началото на март.
Португaлецът пристигна на базата на "Старата госпожа" днес. Той проведе първа тренировка със съотборниците си, след като прекара извънредното положение заради пандемията от коронавирус на родния остров Мадейра. Социалната изолация го завари там, след като бе отишъл да види болната си майка.
След завръщането си в Италия Роналдо мина задължителната 14-дневна карантина. Днес той се включи в заниманието на една от групите до осем човека.
Засега не е ясно кога ще бъдат подновени пълноценните тренировки на тимовете. Надеждите на клубовете са шампионатът да бъде подновен на 13 юни. "Ювентус" е лидер в класирането на точка пред втория "Лацио".
Коментари (0)
Вашият коментар