Бела Хадид излиза с внука на Джак Никълсън - Дюк

Бела Хадид СНИМКА: Ройтерс

24-годишният палестински модел Бела Хадид излиза с внука на Джак Никълсън - 21-годишния Дюк.

Бела и Дюк излизат от няколко седмици, но се опитват да не афишират връзката си, съобщава „Пейдж Сикс“. Хадид е посетила рождения ден на новия си любим, а по-късно е отлетяла с частен самолет с него и приятелите си, за да си устроят празничен пикник на езеро. Влюбените бяха забелязани и в няколко модерни ресторанта в Ню Йорк, където се държаха за ръце, целуваха се и се гледаха непрекъснато един друг.

В таблоидите се породи слух, че Григор показва интерес към сексапилната Бела, която мнозина определят за най-красивия модел в света. Повод за това бяха публикации на модела в Instagram, които родният тенисист хареса. Тя пък от своя страна публикува снимки от тенискорт, с което допълнително подхрани слуховете.

Дюк е начинаещ актьор. Той е решил да тръгне по стъпките на известния си дядо и да свърже живота си с изкуството. Неговият лик вече е върху обложка на албум на Лана Дел Рей в ролята му в трилъра „Ние“ и участва в драмата на Никълъс Джареки „Страната на мечтите“, която ще излезе тази година.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Баща нахлу в училище и преби съученик на сина си
Козметика, подходяща за хора, които живеят в голям град
Деяна - майката без ръце, която вдъхнови света
Група “Тъмно” се връща на сцената след 30 години
Панайот Панайотов прави клип с изкуствен интелект

Напишете дума/думи за търсене