Гала обяви, че е с COVID-19 От 24 часа Водещата Гала обяви в ефира на NOVA, че е с положителна проба за COVID-19 и е под карантина. Днес предаването "На Кафе" ще е архивно. Тя разказа, че има главоболие и температура. Очаквайте подробности. Коментари (0) Откажи отговора Вашият коментар Име* Коментар* Публикуване ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ Дара показа задкулисни снимки от музикалните награди в Гърция Мъжки тенденции, които някога са били смятани за скандални Изненада! Младите пак запалени от настолните игри - пред екрана е вредно и самотно Кралски шивач в Мароко ушил роклята байрак на княгиня Калина Ледена вода в жегата? Внимавайте, може да ви навреди
Коментари (0)
Вашият коментар