Хю Хефнер си намери ново зайче

Хю Хефнър въобще не си губи времето в излишни депресионни мисли. На 18 юни той и бившата му годеница Кристъл Харис трябваше да минат под венчило.

Това щеше да е трети брак за Хефнър, но дни преди събитието младата му кандидат-булка се отказа от честта да сподели живота си с Хю.

Няколко дни, след като Кристъл се изнесла от имението, „Плейбой" магнатът представи новото си любимо зайче. Блондинката се казва Анна София Берглънд, а Хю не спира да я нарича „най-доброто момиче" и „Анна наистина е една на милион".

Друга дама е обаче официалната нова приятелка на Хю. Това е канадският модел Шера Бечард, която е на 27 години.

85-годишният старец написа в Twitter: „Шера е плеймет за ноември тази година и е новото ми гадже." Бечард също потвърди новината в сайта за микроблогинг: „Вярно е..." @SheraBechard наистина обича @hughhefner !!! Светът отново поднови баланса си!!"


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Откриват галерия на името на Сияна
80 г. по-късно Райна Кабаиванска отново в кино "Влайкова" - изгледа за първи път филм, посветен на нея
Джон Малкович разкри, че е имал връзка с Мишел Пфайфър преди десетилетия
Радина Боршош ще става майка за първи път
Орлин Горанов отпразнува 35 години от сватбата

Напишете дума/думи за търсене