Ема Уотсън си падала по колега от „Хари Потър”

Ема Уотсън сподели пред списание „Севънтийн", че „ужасно си е падала" по един от нейните колеги, докато са снимали първите два филма от поредицата за Хари Потър.

Обектът на нейното желание бил Том Фелтън, който играе платиненорусия злодей Драко Малфой. "Той беше първото ми влюбване и той е много наясно с това. Говорили сме за това и все още много се смеем на този факт.

В момента сме наистина добри приятели и това е чудесно", обяснява актрисата. В интервюто за списанието британката обяснява, че няма търпение, когато си хареса някое момче. „Моите приятели винаги ми казват, че трябва да съм малко по-дистанцирана, да не показвам толкова напряко моето влечение. За мен това обаче е губене на време."

 


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Зодии, които преследват хората, в които са влюбени
Президентът Плевнелиев на крака на премиерата "Брънч за начинаещи"
Рапърът Дон Толивър оглави класацията на "Билборд" за албуми за първи път в кариерата си
Кое червено да изберем през новата година?
Люис Хамилтън с Ким Кардашян на Super Bowl

Напишете дума/думи за търсене