Попов закъса в Турция
24 часа | 13 Септември 2021 г. | 13 показвания | 0 коментара

Лоши новини за бившия национал Страхил Попов. Той отново не попадна в групата на своя "Хатайспор" в първенството на Турция. Българският защитник е аут от избраниците за четвърти пореден път. Отборът му победи с 2:0 като гост "Ризеспор" и записа втори успех от началото на сезона.

Головете паднаха в последните десет минути, а техни автори станаха Маме Бирам Диуф (81) и Аюб ел Кааби (89).
Преди няколко месеца Страхил Попов влезе в пререкания с националния селекционер Ясен Петров, тъй като поиска да бъде освободен от лагер-сбор заради клубния си тим. Оттогава той не е викан в тима на "трикольорите".

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★ Любов: ★★★★★
Късмет: ★★★★★★ Работа: ★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Младежкият национал на България Мартин Минчев отбеляза първия си гол в официален мач на "Спарта" (Прага). Офанзивният футболист оформи крайното 3:0 при гостуването на втородивизионния "Лишен" в мач от 1/16-финалите на турнира за купата на Чехия. Минчев влезе като смяна в 64-ата мин и се разписа 2 мин преди края на редовното време

Наемат производствени халета на фалирали и изоставени заводи, за да гледат марихуана 2021 г. чупи рекорди по разбити нелегални манифактури с огромни мащаби Изоставени халета в заводи все по-често се ползват за оранжерии, в които се отглежда марихуана, а много от задържаните са хора с легален бизнес и без криминално минало

Странно нещо е политическата отговорност - за едни е треска’, за други - греда. Отдавна имам намерение да поема моята. Близките ми, а и кметът, знаят това. Но чувството за морален ангажимент към хора, с които съм работил повече от десет години и с които освен грешки, сме направили и немалко добри за София неща

"Ювентус" се озова в зоната на изпадащите в италианската ...
Непримиримостта е силното оръжие на "Реал" (Мадрид). В това ...
Джанели: Успяхме, плаче ми се! Страдахме, но постигнахме ...