Пернишко шоу: Спасе, скрий се, трябва да те бием!
24 часа | 17 Ноември 2019 г. | 157 показвания | 0 коментара

"Спасе, скрий се, трябва да те бием!"

С такива възгласи горещите фенове на "Миньор" (Перник) се опитват да "вразумят" треньора на "Септември" (Симитли) Спас Стоименов по време на мача от Югозападна Трета лига.

Напеченото дерби е спечелено от гостите с 3:0, а наставникът на победителите е бивш играч на "Миньор". Именно заради това запалянковците го предупреждават, преди да пристъпят към действия. В крайна сметка най-буйните привърженици, които заплашват да нахлуят на пистата, са озаптени и не се стига до по-сериозни инциденти.

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★★ Любов: ★★★★★★
Късмет: ★★★★ Работа: ★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Втори пореден ден с рекорден брой заразени 240 са новодиагностицираните с коронавирусна инфекция лица през изминалите 24 часа. За последното денонощие са направени общо 4286 PCR теста. Това показват данните в Националната информационна система. Така общият брой на потвърдените случаи става 6342, от които 2917 активни

„Берое“ победи „Славия“ с 2:0 в предпоследния си мач за сезона. И двете попадения бяха дело на Мартин Камбуров. Първото полувреме бе равностойно, но „Берое“ не остави шансове на съперника да застраши сериозно вратата на Ганев. Мартин Камбуров откри резултата в 11-та минута след точно изпълнена дузпа

10 са положителните проби за коронавирус в "Локо" (Пд), стана ясно, след като излязоха резултатите от тестовете. 7 от тях са на футболисти, като се знае, че сред тях са Илко Пиргов и капитанът Димитър Илиев. Вече е направен още един рунд от проверки, защото утре е мачът с ЦСКА, който по решение на областният щаб ще е на затворени врата

Отдалеч Венера изглежда като най-необитаемата планета от ...
Вчeрa актьорът, режисьор, сценарист и продуцент Cилвecтър ...