Артета недоволен
24 часа | 19 Януари 2020 г. | 45 показвания | 0 коментара

Мениджърът на "Арсенал" Микел Артета е недоволен от съдийството на Майк Дийн в мача срещу "Шефилд Юнайтед", завършил 1:1 на "Емиратс".

"Артилеристите" поведоха с 1:0 след попадение на Габриел Мартинели и можеха да удвоят в 69-ата минута, когато имаха претенции за дузпа. Тогава Пепе нахлу в наказателното поле, премина покрай Стивънс и се опита да преодолее О'Конъл. Бранителят вдигна крак, но не успя да играе с топката. Пепе опита да се възползва, потърси контакт и падна. Майк Дийн не отсъди нищо, а и ВАР не промени решението му.
Артета е категоричен, че дузпа е имало и отборът му е бил ощетен. Майк Дийн е един от най-мразените съдии от феновете на "Арсенал".

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★★★ Любов: ★★★★★★
Късмет: ★★ Работа: ★★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

България и Турция подписаха протокол за сътрудничество в туризма в резиденция "Бояна" днес. С това приключи работата си третата сесия на българо-турската междуправителствена комисия за икономическо сътрудничество, който се проведе в присъствието на вицепремиера и министър на туризма Марияна Николова и турския министър на културата и туризма Мехмед

НОЩ предложи на Борисов постепенно разхлабване на мерките срещу COVID-19 България се намира в много добро положение към момента, в резултат на предприетите мерки заболеваемостта на 14-дневна база е под 100 на 100 000 души и сме една от четирите европейски държави извън червената зона. Алармиращ факт обаче е разпространението на новия вариант на

l През 2016 г. бе харесван от симпатизанти на всички партии, а сега дори отношенията с БСП са непредвидими l Късно е да ребрандира политическия си образ С политолога Анастас Стефанов за четвъртата година от мандата на президента Радев разговаря Митьо Маринов: - Г-н Стефанов, каква бе изминалата четвърта година от мандата на президента Радев

Американски и британски биолози откриха, че ранните ...
Българският сумист Даниел Иванов-Аиояма допусна нова загуба ...