Мелания с първо соло като първа дама

Мелания Тръмп развежда японската премиерша из японска градина във Флорида.

Президентът на САЩ Доналд Тръмп игра голф с японския премиер Шиндзо Абе, докато съпругата му Мелания разхождаше половинката му Акие. Първата щатска двойка беше домакин на официална вечеря в чест на японските гости в зимното си имение Мар-а-Лаго във Флорида. Двете съпруги разгледаха музея “Мориками” и японските градини в съседния Делрей Бийч. Това беше първото събитие соло като първа дама за Мелания. Дамите обядваха заедно в Мар-а-Лаго.

Доналд Тръмп обяви, че с японския лидер са се опознали “много, много добре” за двата дни неформални срещи и голф. Професионалният играч Ърни Елс се присъедини към тях на игрището, а репортерите бяха натирени в стая със затъмнени прозорци. 

Мерил

Стрийп пак

емна Тръмп

Холивудската звезда Мерил Стрийп поднови критиките си срещу президента Доналд Тръмп и призова за отпор “на кафяви ризи и ботуши” в реч на галавечеря за събиране на дарения на Кампанията за човешки права в САЩ, съобщи АП. Тя припомни реакцията на Тръмп на предишните ѝ критики. “Да, аз съм най-надценяваната и най-награждаваната, а сега и най-мъмрената актриса от моето поколение”, заяви Стрийп, предизвиквайки смях в залата. “Ужасно е да сложат мишена на челото ти”, добави актрисата. 

Тръмп играе голф с японския премиер.
Тръмп играе голф с японския премиер.
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Подкаст: Мила Иванова: Интервю с Иван Ласкин ме срещна с професията журналист
Веселин Маринов с “Икар”, но не за музика, а за атракционно и сценично изкуство. Защо?
Как Трифон Иванов си купи танк
Иво Димчев: Влюбвам се по наредба. Казвам си: Сега можеш да се влюбиш (подкаст)

Напишете дума/думи за търсене