Банков обирджия хвърлял банкноти пред дома на Тейлър Суифт, за да я впечатли

Певицата Тейлър Суифт СНИМКА: Ройтерс

Полицията съобщи, че мъж от щата Кънектикът, който бил влюбен в Тейлър Суифт, обрал банка, след което се появил пред дома на певицата в Роуд айлънд и започнал да хвърля банкноти през оградата, за да я впечатли, предава Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

Брус Роули от гр.Дарби е обвинен в обир на банка в град Ансония, извършен на 4 април.

По данни на полицията по всяка вероятност арестуваният се е опитал да направи любовно предложение на поп звездата. За целта той се придвижил на около 100 километра в посока на Уестърли в Роуд Айлънд и започнал да хвърля банкнотите от обира, на стойност 1 600 долара.

Полицията тръгнала по петите на Роули и го арестувала. Заподозреният разказал за своите планове относно Тейлър Суифт. Двадесет и шест годишният Роули може да излезе на свобода до провеждането на процеса срещу изплащането на гаранция от 100 хиляди долара.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене